Other lots in this auction
-
#312Albert Teugels
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1980.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 180/220 -
#599RyBack
“Surrealistisch tafereel met danseres en kip.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Scène surréaliste, une danseuse et une poule”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 1200/1400 -
#760
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et saphirs ayant un poids total de ±2,40 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 900/1000 -
#437
Chinese vaas van porselein. Decor van garnalen op zwarte fond. Schilfer aan de rand.
Un vase chinois en porcelaine. décor de crevettes sur fond noir. Eclat au rebord.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25/35 -
#690
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#61Christofle.
Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Louis XV-motief.
Un service à couverts en métal argenté au motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#470
Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#667
Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
Un torse d’homme en plâtre à double patine.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/70 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#553
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin debout en porcelaine blanche monochrome d’après le blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160/180 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige robijn van ± 8 ct. en een druppelvormige diamant van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un rubis en forme de coeur de ± 8 ct et d’un diamant en forme de goutte de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 2000/2300