Other lots in this auction
-
#234Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 180 / 200 -
#572Jorge FloresPeriod: 1934 - 2008“Paisaje lunar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
Paisaje lunar . Huile sur panneau. Signé et daté 1989 au dos.No longer availableDim. 82 x 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#468Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
Un Bouddha népalais en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
Un lot de sept appliques en verre différentes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#692“Vlakken in lijnen”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Avions en lignes . Encre sur papier. Signé et daté 74.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Eté II”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat. Artiestenproef.
Eté II . Une lithographie. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche. Test d'artiste.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#463Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.
Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#333Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 5,31 gEstimate: € 600 / 700 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60

