#51Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#590Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#36Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
#116Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
#313Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
#596Een gebogen glazen salontafel.
#139Paul Schouten“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45 / 60 -
#555Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120