Other lots in this auction
-
#294“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#124Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.
Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#607Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase décoratif en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#282Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.
Un chandelier d'église en laiton massif de style éclectique.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#293Goebel, Germany“Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.
Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#594Jan De Bondt“Freudiaans naakt”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1968.
Nu Freudien . Huile sur toile. Signée au dos et datée 1968.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#189Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#71Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100



