#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
#724José De GimaraesPeriod: °1939
“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
#515Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#140Quadri
Een armband van zwart leder, staal en 18 karaats geel goud.
Bracelet en cuir noir, acier et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,80 gEstimate: € 600/700 -
#303Telefunken
Een oude radio uit de jaren ‘50.
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
#22
“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
#652
Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
Petite table incrustée d’ivoire et de différentes sortes de bois. Décor d’une mère à l’enfant tenant un arc et d’animaux près d’une fleuve. Pieds en forme de têtes d’éléphant.No longer availableDim. Ø: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#700Cartier
Een roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#458
Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Trois dents sculptées de phacochère, dont une sous forme de crocodil.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100/120