Other lots in this auction
-
#232
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 180/200 -
#354Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858
“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#28
Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.
Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#364
Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Un tabouret rond réglable en chêne.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987
“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#248
“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.
Cheetah . Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après Milo. Avec cachet en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#197
“Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.
Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200/240 -
#400Micheline Minne
“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. 110 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#700
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#492
“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.No longer availableDim. 147 x 88 cmEstimate: € 80/120 -
#641
Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#217
Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir avec deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90/110