Other lots in this auction
-
#534Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.
Compositions . Deux peintures à l'huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#101Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#93Goebel, Germany“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#431“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
Trompette . Statue en métal sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 80 mEstimate: € 100 / 150 -
#660AtlantaEen staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#317GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#449Astrid“Alive alone”. Een reeks van zes fotodrukken. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd ‘86.
Alive alone . Une série de six tirages photo. Signée hors planche et daté ' 86.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#659Rutten airguns, HerstalEen ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé Airstar avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100 / 160 -
#650Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique de porcelaine chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100

