Other lots in this auction
-
#274“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#334Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.No longer availableDim. 26 x 20 - 31 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#324Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.
Cinq gravures du XIXème siècle avec vues sur la cathédrale d'Anvers.No longer availableDim. 10 x 14 - 31 * 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488Johan LewiPeriod: °1957Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.
Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#646Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
Une paire de tables gigognes en cuivre et onyx.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#196Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#672“Abstracte compositie”. Een collage op papier. Gesigneerd.
Composition abstraite . Un collage sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 180 / 200 -
#27Vijf verschillende borden van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIe; XVIIIe & XIXe eeuw. Diverse restauraties.
Cinq assiettes différentes en faïence de Delft à décors bleu sur blanc. XVIIème, XVIIIème & XIXème siècle. Restaurations diverses.No longer availableDim. Ø: 22 - 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#102L. Smets“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 40 / 60

