#682Louis ArtanPeriod: 1837 - 1890“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.
Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#455Een parelhalssnoer met verzilverd slot.
Un piédestal en bois sculpté de style néo-gothique. Largeur base: 58 cmNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Friedensreich HundertwasserEen reproductie. Mooi ingelijst.
#117A. CittiEen bronzen meisjesbuste. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239“Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.
Molenbeek . Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 82.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#135Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
#614“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#502Eric KengenPeriod: °1952“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux chiffres . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 152 x 170 cmEstimate: € 500 / 600