#707Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85 / 100 -
#719Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
#477Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
#425Guy (?) Lemaire“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
#433Twee verschillende karaffen van kleurloos kristal.
#607Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
#382Van Laken“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#557Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150