Other lots in this auction
-
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#625Een oude houten jacquetbak, compleet met dertig schijven, dobbelstenen en lederen bekertjes.
Un ancien bac à jacquet, complet, trente disques, gobelets en cuir et dés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#49“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#188Een Italiaanse klok van handgeschilderd porselein met romantische figuren en messingen puti. Werk recent nagekeken.
Une pendule italienne en porcelaine peint à la main d’un couple romantique et anges. Travail revu récemment.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 350 / 380 -
#269Oscar VerpoortenPeriod: 1895 - 1948“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#421Een paar zittende honden van Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens assis, faïence Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct sertie de diamants aynat un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 8,19 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#320Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 26,67 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#26Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30

