Other lots in this auction
-
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#770Een messingen luchter in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton en trois niveaux, pendeloques en cristal.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88710 diverse boeken Azië e.a.
Dix livres divers portant sur l’Asie et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#675Een Engelse staande klok met mahoniehouten kast met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschap met gebouwen.
Une pendule anglaise, armoire en acajou et cadran peint à la main de paysage et immeubles.No longer availableDim. 210 x 50 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#471Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
Une pendule murale en bois à décor fleuri peint à la main. Sans balancier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#749Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 40 -
#629Constant Simon“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240

