Other lots in this auction
-
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#612Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#804Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#690Demcey“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Alphonse AllaertsPeriod: 1875 - ?“Weidelandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, prairie et vaches”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#619Médard TytgatPeriod: 1916 - 1997“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#594“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#772Karel Moers“Masten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. ± 1975.
”Mats”. Huile sur panneau. Signé. +- 1975.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#557Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
Un masque africain, décoration de coquillages, cuivre et perles.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60

