Other lots in this auction
-
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500 / 3500 -
#542Een Japanse houtsnede door Horsai.
Une gravure sur bois japonaise par Horsai.No longer availableDim. 48,5 x 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#130Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en groene email. Het slot met kroontje en de letter E.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct et émail vert. La fermeture avec une couronne et la lettre E.No longer availableDim. bruto: 36,38 gEstimate: € 700 / 800 -
#400Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#419BurgesswareEen reeks van twaalf dessertbordjes en een gebakschotel van Engels aardewerk met meerkleurige decors. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de douze assiettes à gâteau et un plat à tarte en faïence anglaise , décor polychrome. Années ‘20. Marque sous la base.No longer availableDim. 15 x 15 & 25 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#803Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115Een briljant van 0,60 ct. Color G SI2. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#765Matchbox Series 25; 26 & 29Drie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#631Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.
Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#113LenzkirchEen blauw aardewerken pendule met messingen frame.
Une pendule en faïence bleue et encadrement en laiton.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#24Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Zes kleurenprenten. Gesigneerd.
Six estampes en couleurs. Signées.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#465Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 2, 24 en een andere.
Un lot de quatre véhicules Matchbox. Resp. 1,2,24 et un autre.No longer availableEstimate: € 80 / 100

