Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.
Dim. 3,74 g
SKU: 2603190120.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #120
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #48

    Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.

    Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #539

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Richet en een monogram: D.B.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Porte une signature: Richet et le monogramme D.B.
    No longer available
    Dim. 63 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #172
    Julien Creytens

    “Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 73 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #720

    Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.

    Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #466

    Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.

    Trois carpettes orientales nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #587
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137
    Royal Doulton, England

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #636

    Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.

    Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #468

    Een lot van 5 Chinese borden.

    Un lot de cinq assiettes chinoises.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #688

    Een geslepen glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #16

    Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.

    Un scriban antique en chêne. Sans clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 7à x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #800

    Een grote trumeauspiegel, bovenaan versierd met lauwerkransen en -guirlandes.

    Un grand trumeau, décoration de feuilles de laurier et guirlandes.
    No longer available
    Dim. 172 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More