Similar lots by type
-
#1102Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#395Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#400Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#965Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#70Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#1024Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#275Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 350 -
#330Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#1100Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#300Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#75Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500 / 600 -
#350Omega GenèveEen roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#1092Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.No longer availableDim. 123 x 71 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#160Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#85Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 800 / 1000 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550 / 650 -
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 650 / 750 -
#55Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#130Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#170Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,25 gEstimate: € 2300 / 2500
Other lots in this auction
-
#655Sakuraba“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
“Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.No longer availableDim. 95 x 180 cmEstimate: € 120 / 180 -
#535Een eikenhouten scribaan met twee laden binnenin. Tijdperk Lodewijk XV.
Un écritoire en chêne comprenant deux tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. 29 x 59 x 57 cmEstimate: € 160 / 200 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#974“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#568Een paar veelkleurige aardewerken schotels met pauwstaart. Delft, XVIIIde eeuw. Gemerkt van de Dry Klokken.
Deux plats en faïence polychrome avec des représentations de queues de paons. Delft, XVIIIième siècle. Porte la marque De Dry Klokken.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 240 / 320 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#501Art deco meisje. Buste in brons met groen patina op een zwart marmeren voet. Gesigneerd Dolf Level en gedateerd 1945.
Fillette art déco en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signée Dolf Level et datée 1945.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 90 / 120 -
#880Twee armstoelen van witgelakt hout met gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Deux fauteuils en bois laqué blanc sculpté et décor fleuri polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#855Een gesculpteerd eikenhouten naaikastje met twee laden en een klapblad met spiegel.
Un petit meuble de couture en chêne sculpté a deux tiroirs et tablette abattante et un miroir.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een Madonna van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXe eeuw.
Sainte-Vierge en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#979Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#475HamadanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40 / 60

