Similar lots by type
-
#30
Een halssnoer met verscheidene rijen koraal en versierd met olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Collier comprenant plusieurs rangés de corail et orné de petits éléphants en ivoire taillé.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de feuille sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,85 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 600 / 800
Other lots in this auction
-
#1016
Een toiletkast van mahoniehoutfineer met vier laden en een marmeren blad. Spiegel mankeert. Einde XIXde eeuw.
Meuble lavabo en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs et à tablette de marbre. Sans miroir, quelques manquants. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 92 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#906Bidjar
Een wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d'Orient en laine, noué main, avec un médaillon géométrique.No longer availableDim. 322 x 209 cmEstimate: € 200 / 240 -
#694
Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).
Quatre effigies sur soie chinoise: un paysage avec une chute d’eau (75x35 cm), un petit paysage (13x18 cm), deux représentations de geishas (18x22,5 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#706Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants noirs et blancs ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#538
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#671
Een paar verguld bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.
Deux chandeliers muraux en bronze à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#407Murano
Een clown van meerkleurig glaspasta.
Clown en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#869
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.
Un lot d'objets en cristal et verre, certaines pièces avec montures argentées.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#643
Een siervaas van gesculpteerd albast. In twee delen.
Un vase en albâtre sculpté, en deux parties.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#392
Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.
Six verres en verre rouge à décor gravé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60