Similar lots by type
-
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 600/800 -
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de feuille sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,85 gEstimate: € 1200/1400 -
#30
Een halssnoer met verscheidene rijen koraal en versierd met olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Collier comprenant plusieurs rangés de corail et orné de petits éléphants en ivoire taillé.No longer availableEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#507Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en grès monogrammée.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 120/140 -
#88
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
Un miroir avec encadrement en bois doré, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1011Val St. Lambert
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
Un pied de lampe et un chandelier à trois bras en cristal vert. Portent une marque.No longer availableDim. h: 37 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200/300 -
#604
“Landschap met boerenvrouw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Levitan.
”Paysage et femme fermière.” Huile sur toile. Porte la signature: Levitan.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200/300 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#154R. De Badrihaye
“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#775
Een salontafel van notenhouten met gerainureerde poten. Tijdperk Napoléon III.
Table de salon en noyer aux pieds rainurés. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. L. 81 cmEstimate: € 40/60 -
#242
“Venus van Milo”. Beeld van marmerimitatie.
“Vénus de Milo”. Statue en imitation de marbre.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40/60 -
#855
Een gesculpteerd eikenhouten naaikastje met twee laden en een klapblad met spiegel.
Un petit meuble de couture en chêne sculpté a deux tiroirs et tablette abattante et un miroir.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#1036Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60/80