Other lots in this auction
-
#385Emporia Armani Ar-O259
Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#501Val St. Lambert
Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 22 & 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#41
Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.
Une lanterne de fer et un chandelier sur trois pieds.No longer availableDim. h: 32 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278
Een glazen tulpenvaas, opgebouwd uit een grote, met goudverf beschilderde groene vaas en zes kleinere kleurloze exemplaartjes.
Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578
Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
Un plat chinois en porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#7
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#668
Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.
Un vase balustre en porcelaine à décor Canton de personnages et de fleurs.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#619Hermes
Een zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#111
Een paar creamware knobbelvazen met een decor van ooievaars en pijnbomen à la japonnaise. Onderaan genummerd.
Paire de vases à bouton en creamware à décor de cigognes et de pins à la japonaise. Numérotés en bas.No longer availableDim. H.52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506
Een gepolychromeerd houten commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee deuren en twee laden.
Commode en bois polychrome d'inspiration Louis XVI à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 80 x 138 x 59 cmEstimate: € 100 / 120