#553
“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
#230Delvaux
Een lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
#177
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#369J. Van Sintjan
“Havengezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#437
#186
#592
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#877
Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.
#689Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006
”Figures de femmes”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 140/160 -
#623
Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
#896
Een messingen staander in drie niveaus, versierd met reliëfdecors met herten.
#184A. Vandendries
“Visser in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur et paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200/300