#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#57Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#173E. Rousseau“Een man die zijn pijp aansteekt aan een lantaarn.” Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Homme allumant sa pipe auprès d’une lanterne”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 320 / 400 -
#301Meinel & HeroldEen oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
#309Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
#473Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
#227“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.