Other lots in this auction
-
#167
Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#1
Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 30 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#659
Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.
Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#467
Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.
Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 19 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#276
Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.
Une panetière en chêne à une porte sculptée.No longer availableDim. 170 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#619Marc Haeghens
“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 160/180 -
#335
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200/260 -
#777
Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#20
Vier verschillende ringen bezet met fantasiestenen waarvan één Swarovski.
Quatre bagues différentes serties de pierres de fantaisie, dont une Swarovski.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persan en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 201 x 147 cmEstimate: € 80/100 -
#605
Een grote gietijzeren harpoen.
Harpon en fonte.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100/120 -
#740Fleischmann
Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50