#713
Een schotel van Imari porselein.
Un plat en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 20/30 -
#344Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
#101
Johannes de Doper als Kind. Bronzen hoogreliëf naar een origineel door Desiderio de Setignano Bargillo (origineel van de XVde eeuw).
”Jean le Baptiste étant enfant”. Un haut-relief en bronze d’après un original par Desiderio de Setignano Bargillo ( original du XVème siècle).No longer availableDim. 49 x 24,5 cmEstimate: € 50/80 -
#582Jan Cobbaert
“Compositie met figuren.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition, figures”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 36,5 x 34 cmEstimate: € 300/400 -
#450Hummel
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#649
Paar panelen van zijde met versiering van vogels. Slijtage.
Une paire de panneaux en soie, décoration d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 114 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#630
#127H. Minten
“De waarzegster.” Beeld uit notenhout. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Une statue en noyer. Signée.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 50/80 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
#470
Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50