Other lots in this auction
-
#238“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#416Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Une tapisserie murale avec une représentation de chasse.No longer availableDim. 196 x 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Swarovski“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. GVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. GVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#321Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#397Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.
Un phonographe valise Pathé avec huit disques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#586Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.
Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#253“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
Un plat en porcelaine japonaise profonde à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80

