#670Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
#627Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#44“De Klokkengieters”. Gravure.
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
#508Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.
Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 22,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#380Een antieke gietijzeren parapluhouder, gedragen door een hondje.
Un ancien porte-parapluie en fonte, porté par un chien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
Bande rouge . Huile sur panneau. Signé au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 80