Other lots in this auction
-
#54Gr. De Cock“Terras”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Terrasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#388Een humidor van Partagas.
Un humidor, Partagas.No longer availableDim. 13 x 37 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#747Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#55Een 18 karaats geel gouden parure, waaronder ketting met hanger, een ring en oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une parure en or jaune 18 ct, comprenant une chaîne avec pendentif, une bague et une paire d’oreilles sertis de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 750 / 850 -
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#446Vier aardewerken borden met “décor à la mouche”. Mogelijk Doornik XIXde eeuw.
Quatre assiettes en faïence, décor à la mouche,. Probablement Tournai, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#108Groot dienblad van verzilverd metaal. Met handvaten en versierd met engeltjes in reliëf op de rand. Gemerkt Mills.
Un grand plateau en métal argenté. Avec poignées décoration d’anges en relief sur le rebord. Marque Mills.No longer availableDim. 74,5 x 48 cmEstimate: € 120 / 180

