Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct. HVS2.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct. HVS2.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de cinq diamants d'un poids combiné de + - 1,18 ct. HVS2.
Dim. 4,19 g
SKU: 1512200080.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #656

    Een kleine gepolychromeerde en goudgepatineerde houten commode met twee geaccoleerde laden.

    Petite commode en bois polychrome patiné or avec deux tiroirs isolés.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een lot van twaalf antieke glazen fluitglazen, waarbij elf met Franse lelie, zes kristallen champagneglazen met ‘2000’ in de voet en een geslepen kleurloze karaf.

    Lot de douze flûtes à champagne anciennes dont onze décoré d’un lys français, six verres à champagne en cristal inscrits “2000” dans le pied et une carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 25, 26 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.

    Douze petites cuillères en argent dans un étui de Kempen & Berger.
    No longer available
    Dim. l: 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #412

    Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.

    Trois dessins persans sur plastique dans des cadres incrustés.
    No longer available
    Dim. 50 x 15 & 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 5,32 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 5,32 ct.
    No longer available
    Dim. 19,03 g
    Estimate: € 2700 / 2900
  • #390

    Een piëdestal van beige marmer.

    Un piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #178
    Delvaux, Bruxelles

    Een portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.

    Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.
    No longer available
    Dim. 12 x 10,5 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #83

    Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.

    Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.

    Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #678
    Goebel, Germany

    “Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.

    Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #334

    Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.

    Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 - 31 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More