Other lots in this auction
-
#768
“Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.
”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#684
Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200/250 -
#755
Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.
Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.No longer availableDim. 31 x 41 x 21 cmEstimate: € 100/160 -
#762D. Coster
“Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae...”. Een oude gravure met zicht op de abdij van Tongerlo.
”Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae..”. Une ancienne gravure avec vue sur l'abbaye de Tongerlo.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 150/200 -
#856
Een witgelakt rond ijzeren tafeltje. Bijgevoegd twee goudgepatineerde stoeltjes.
Une table ronde en fer laqué blanc. Nous ajoutons deux petites chaises à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 57 cmEstimate: € 50/80 -
#811Lenka, Tarnow
Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, met afbeelding van Paus Johannes Paulus II. Gemerkt met label.
Un vase en cristal taillé, bleu dans la masse, représentation du Pape Jean Paul II. Marque et label.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 70/100 -
#377
Twee dekselvazen van Frans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor in cartouches op blauwe fond en het geheel afgewerkt met vergulde motieven.
Deux vases à couvercle en porcelaine de France, décoration polychrome de fleurs en cartouches sur fond bleu, l’ensemble aux finitions de motifs dorés.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/100 -
#359Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100/140 -
#845Limoges, France
Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#115
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 850/1000 -
#510
Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
Lampe design en métal à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 120/1890 -
#817
Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Un coffret en bois de placage à quatre carafes en cristal. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/300