#132Frans Van Leemputten“Klein Huisje te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#49“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#414“Paarden, geit en pluimvee in de stal”. Olieverf op doek in de geest van de XIXe eeuw.
”Chevaux, chèvre et volaille dans une étable”. Huile sur toile, dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#138JagerEen verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300 / 320