Other lots in this auction
-
#876Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en onyx.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’onyx.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#899
Een oude ingekleurde kaart van de omgeving Leuven, Namen en Aarschot. Kopergravure, uitgegeven bij Visscher te Amsterdam, omstreeks 1690.
Une ancienne carte des environs de Louvain, Namur et Aerschot. Gravure sur cuivre, éd. Visscher Amsterdam, vers 1690.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Marleen GerloPeriod: °1954
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#786
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#818
Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#425
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#891
Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#306
Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Une chaise d’église en noyer tourné.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 25 / 35