#305
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,54 ct. Couleur F.SI1.No longer availableEstimate: € 1100/1300 -
#394
#70
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800/900 -
#861
En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
#371Val St. Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#291
Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
#119Célestine Vermoelen
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#799Wittwer
#109P. Van der Blercq (?)
“Stilleven met dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#12
#534
“Strandscène”. Olieverf op paneel.
#270
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800/1000