#406Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#613Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420 / 460 -
#303TelefunkenEen oude radio uit de jaren ‘50.
#482“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
”Enfant à cloche-pied”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16cmEstimate: € 80 / 100 -
#370Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale saffier van ± 0,15 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct serte de diamants de taille ancienne avec poids total de ± 0,36 ct et d’un saphir central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 180 / 250 -
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 55 -
#347Een lot van 198 exemplaren van het Franstalige tijdschrift “La Semaine de Suzette. 1954 - 1957.
#507Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 30 -
#241Een plaasteren reliëf met een voorstelling van een sater.
#496KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200 / 300