#31Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#248
Drie olifanten van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
#128
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#138
#533
”Pêcheur et grande carpe”. Okimono en ivoire sculptée. Travail japonais, +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120/160 -
#568
Okimono en forme de coquille de moule et personnages dans le bois. travail japonais, +- 1900. Avec socle en bois.No longer availableDim. L. 8,5 cmEstimate: € 60/80 -
#535
Een Chinees flesvaasje van bruin porselein. Onderaan gemerkt.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300/400 -
#488
Paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
#729
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/85