#55Delvaux
Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#365
Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
#227
#713
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages de qualité dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#757
Een enkele en twee paar koperen kandelaars
#396
Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
#54F.J. Spohler
“Vlaamse straat”. Aquarel. Gesigneerd.
#193
#743
#240
#249Hendon
“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#115
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 14 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 500/600