#620Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
#479“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#118YashicaEen lot van vijf vintage camera’s:- Electro 35 in tas.- FX-3 Super.- Minister III in tas.- J met Gossen ‘Color finder’ in lederen tas.- Minister D in lederen tas.
#668Een lot speren van de Masaï in Kenya.
Un lot de lances, Masai, Kenya.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#78Een groepje van Saksisch porselein.
#117Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#67Een sobere houten scribaan.
#740Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#321Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
#770Een messingen luchter in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200