#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#725Matchbox Series 7; 8; 9 & 10Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford refuse truck.- Ford Mustang.- Motorboot op aanhangwagen.- Pipe truck.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford refuse truck.- Ford Mustang.- Motorboot op aanhangwagen.- Pipe truck.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#620Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
#285Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#412De Cat“Landschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#704Marcel Louis Baugniet“Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
#258Een hertengewei op houten wandplaat met inscriptie ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.
Un bois de cerf sur attache murale, inscription ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200