Similar lots by type
-
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750/1850 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800/2000 -
#400
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#330
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#1100
Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#350Omega Genève
Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#1102
Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500/600 -
#170
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,25 gEstimate: € 2300/2500 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 800/1000 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#325
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 650/750 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300/350 -
#55
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000/1200 -
#395
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/500 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#300
Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 3300/3500 -
#215
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Zuidzee parels van 10,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de deux perles du Pacifique de 10,8 mm.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 750/850 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550/650 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800/900 -
#1024
Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#1092
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.No longer availableDim. 123 x 71 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250/350 -
#965
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#639Libert
“Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.
”Etude d’un nu.” Huile sur toile. Porte une dédicace à l’arrière et une date.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#838
Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#602Utagawa Hiroshige
“Japans nieuwjaar uit Honderd Zichten op Edo”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Enige vochtsproeten. Ingelijst.
”Nouvel An japonais , Edo.” Une gravure sur bois. Quelques taches d’humidité. Encadrée. XIXième siècle.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#497
Twee Chinese vaasjes met draken. Brons en marmer.
Deux petits vases chinois en bronze et marbre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 130/150 -
#878
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#623
Paar dekselvaasjes van cloisonné. Chinees werk.
Paire de vases couverts en cloisonné. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#778
Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.
Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 80/120 -
#248
“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.
Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 3800/4200 -
#860
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee in Lodewijk XV-stijl en in in Lodewijk XVI-stijl, allen bekleed met naaldwerk.
Trois fauteuils différents, dont deux style Louis XVI, tous avec broderies.No longer availableEstimate: € 100/120