#20
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#566
Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
#76
#291
Een Zaanse klok. Compleet.
#887
10 diverse boeken Azië e.a.
#296
Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
#840
Een handgeschilderd miniatuur damesportretje in houten lijstje.
#751
#398
#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992
“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#460
Een ketel van rood koper.
#262Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 600 / 800