#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
#340Quartz
#350
#505
#650Genève Quartz
#580
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
#605Pontiac
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#743Rosenthal
No longer available -
#570Genève Quartz
#700Quartz
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#550Orfina
#510
#620
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
#440
#376
#520Carucci CA 2134 automatic
Een stalen herenpolshorloge. Chronograaf met hygrometer en thermometer.
#523
Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 60/80 -
#296L & F Moreau
#120
#201
Een paar Napoleontische vazen van polychroom porselein in Empirestijl. Rondom Napoleon en zijn generaals op het slagveld te Jena, gesigneerd H. Desprez. Groene fond, met vergulde motieven, op de hals een keizerlijke adelaar, op de voet een N in een lauwerkrans. Oren in de vorm van gestileerde zwanen van verguld brons, basement eveneens van verguld brons. Deksel binnenin gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres en Iéna 1806. Einde XIXde eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases Napoléoniens en porcelaine polychrome de style Empire. Sur la panse Napoléon et ses généraux sur le champ de bataille de Iéna, signés H. Desprez. Fond vert aux motifs impériaux dorés, l’aigle sur le col, un N aux lauriers sur le piédouche. Anses en forme de cygnes stylisé en bronze doré, base également en bronze doré. Dans un couvercle la marque de la Manufacture Impériale de Sèvres et l’inscription “Iéna 1806”. Fin du XIXe siècle. Un couvercle restauré.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 1800/2000 -
#22Val St. Lambert
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
#735
#786
Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
#546
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
#242Rik Wesemael
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120