Other lots in this auction
-
#786Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143Constantin Louis DetoucheEen schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 214 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#268Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#393Een oud smeedijzeren draaispit, gemonteerd als luchter.
Une broche tournante en fer forgé, monté en lustre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#380Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#779“Ingang van het theater”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Entrée de théâtre”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 24,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,10 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 24,10 ctNo longer availableDim. 15,37 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#545Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#847“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50

