Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met in princess cut geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,32 ct.

Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met in princess cut geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,32 ct.

Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 5,32 ct.
Dim. 19,05 g
SKU: 2409190115.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 2500 / 2700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #897

    Een messingen olielampje.

    Une petite lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #643

    Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.

    Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #870
    Primex (Märklin)

    Goederenwagon (4587).

    Un wagon de marchandise (4587).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #236

    Een grote gefineerde Engelse dekenkast met door zuiltjes geflankeerde deuren en twee laden onderaan.

    Une armoire à linge anglaise en bois de placage, portes flanquées et deux tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 215 x 190 x 76 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #223
    Célestine Vermoelen

    “Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.

    ”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 133 x 88 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #662
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #868

    Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.

    Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    C. Coussement-Caillau

    “Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.

    ”Nature morte, oiseaux et floraisons”. Huile sur toile. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. ± 40 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #525

    Een benen bol met gegraveerd decor van zeilschepen en dolfijnen.

    Un bol en os à décor gravé de voiliers et de dauphins.
    No longer available
    Dim. Ø: 4 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #822

    Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.

    Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.

    Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More