Other lots in this auction
-
#571
“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#201Martenot, Paris
Grote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.
Un grand cartel style Louis XV décoré de fleurs Vernis Martin et un paysage de chasse ainsi que des bronzes doré feu en forme de rocailles et bouquet de fleurs. France, Napoléon III.No longer availableDim. 150 x 55 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#316
Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 116 + 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#573
“God Vishnu” en “Godin Kali op God Shiva” en “Godin Saraswati”. Drie beeldjes van gesculpteerd ivoor. Indisch werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
”Dieu Vishnu”, “ Déesse Kali sur Dieu Shiva” et “Déesse Saraswati”. Trois statues en ivoire sculptée. travail indien, première partie du XXème siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 90 / 120 -
#428Hergé - Avronel
Een wekker met een afbeelding van Kuifje en Bobby.
Un réveil avec une image de Tintin et Milou.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55 / 75 -
#443
Een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#401
Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653
Een gevarieerd lot Afrikaans en Chinees ivoor: een kam, een beeldje met palmbomen en olifanten, een maskertje, een hanger in de vorm van een roos en één in de vorm van Guanyin en een Happy Buddha. Eerste helft van de XXste eeuw.
Un lot d’ivoire africaine et chinoise: un peigne, une statue de palmiers et éléphants, un masque, un pendentif en forme de rose et une en forme de Guan Yin ainsi qu’un Bouddha heureux. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#425
Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
Une miniature représentant un canon de bataille en fonte.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 26 / 30