Other lots in this auction
-
#789Maria Rombouts
“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#23
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit zes wijnbekers, enkele schaaltjes, drie etuis met bestek, een koffiepotje, enz.
Lot de métaux argentés comprenant six gobelets à vin, quelques petits plats, trois étuis aux couverts, une petite cafetière etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#68Limoges, France
Een paar borden van Frans porselein met een gehoogd meerkleurig decor van jachthonden in het plat, met een kobaltblauwe vleugel en met vergulde rand.
Paire d’assiettes en porcelaine française à décor rehaussé polychrome de chiens de chasse. Aile en bleu cobalt et bordure dorée.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80/100 -
#348Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstuk in de vorm van een rozentak. Gesigneerd.
Branche de rosier en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#577
Antieke kris met mooi gesculpteerde schede en handvat in de vorm van een fohond.
Kris ancien à gaine joliment sculpté et manche en forme d’un chien de pho.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 120/200 -
#737
Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.
Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.No longer availableDim. l: 130 en 55 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een achthoekig bord van blauw en wit porselein met een landschapdecor op het plat en bloementuilen op de rand. Chinees werk, tijdperk Qianlong. Een haarlijn.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d’un paysage dans le centre et de bouquets de fleurs sur l’aile. Travail chinois, époque Qianlong. Un cheveu.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25/35 -
#237
Een driedelig garnituur onder glazen stolpen bestaande uit een verguld kruisbeeld en twee vaasjes (één beschadigd) met vergulde bloemstukken (H. 50 cm). We voegen er twee vergelijkbare stolpen aan toe met verschillende afmetingen (H. 36 en 33 cm).
Garniture trois pièces sous globes en verre comprenant un crucifix doré et deux vases (un dégât) avec fleurs dorées (H. 50 cm). Nous ajouton deux globes semblables de tailles différentes (H. 36 et 33 cm).No longer availableEstimate: € 150/250 -
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#536
Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. h:. 49 cmEstimate: € 100/120 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ctNo longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 350/450