Other lots in this auction
-
#98Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.
Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66Een gietijzeren kauwgomballenautomaat. In werkende staat.
Un dispensaire à boules de gomme en fonte.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#265Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,97 gEstimate: € 800 / 900 -
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
Ménagère et couverts. Travail allemand. Complet pour douze convives. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#166Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180 / 220 -
#294L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#204“Monniken in de kloostergang”. Olieverf op doek. Lichte schade links onderaan. Omstreeks 1900.
”Moines dans un couloir d'Abbaye”. Huile sur toile. Petit dégât à gauche en dessous. +- 1900.No longer availableDim. 84 x 125 cmEstimate: € 500 / 700 -
#259Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 72 x 53 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80


