#833Een vaas van gesatineerd glas met een gestileerd bloemenmotief in reliëf.
Un vase en verre satiné; fleurs stylisées en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#258Een hertengewei op houten wandplaat met inscriptie ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.
Un bois de cerf sur attache murale, inscription ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414Een frame met negen verschillende ex-librissen.
Un cadre contenant neuf ex-libris.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#443Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
#442Theebus van Saksisch porselein met een Cie des Indes decor met wapenschild en bianco sopra bianco guirlandes. Onderaan gemerkt met gekruiste pijlen in blauw onder glazuur.
Une boîte à thé en porcelaine de Saxe, décor Cie des Indes, blason et guirlandes bianco sopra bianco. Marque sous la base de flèches croisées en bleu sous glaçure.No longer availableDim. 13 x 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#644Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240