#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#823Een oude wijze van Chinees aardewerk.
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
#44712 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#367Een lot kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten.- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan Steen”.
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650 -
#443Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau, Flandres”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250 / 400