#372Beaumont“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129Charles Houben“Langgevelhoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme de la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.
#712Auguste J.H. Van SteenackerPeriod: 1890-1965“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#82“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
#3SwarovskiLotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2,37 ct. E. VVS.No longer availableDim. 19,40 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#812Een mechanisch geweven wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 210 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Twee miniaturen op ivoor. Een damesportret (Ø 6 cm) en een herenportret (7 x 5,5 cm ovaal). XIXde eeuw.
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80 / 100