#424
“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
#43Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blue series. First edition 1953. Blue tape on back, loose block, name stamp on titel page.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#209Val Saint Lambert
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#171
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300/400 -
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35/45 -
#537
#520Chanel
Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
A lot of 3 African wood sculpted figurines.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 60/80