Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
Dim. 8,50 g
SKU: 2609230170.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #491

    Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #623

    Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.

    Two pique-fleurs of blue and white porcelain. Marked.
    No longer available
    Dim. 20 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Jodan

    Twee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”

    Two cast glass figurines, “Pregnant Woman” & “Woman with Amphora.”
    No longer available
    Dim. h 23 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #456
    Shirvan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.

    A mask of carved wood, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.

    A red and white sofa in Expo '58 style.
    No longer available
    Dim. 81 x 54 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #20

    Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,14 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #674
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a central medallion.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #348
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 19 & 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More