Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
Dim. 8,50 g
SKU: 2609230170.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #176

    Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.

    A 19th century oak two-door cupboard.
    No longer available
    Dim. 200 x 175 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    Karel Biddeloo

    Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #185
    Paul Permeke

    “Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Caravan at dusk." Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531
    Peter Praet

    Een terracotta beeld met 4 geabstraheerde figuren in compositie. Onderaan zijkant draagt signatuur. lichte schilfer bovenrand kroon.

    A terracotta sculpture with 4 abstracted figures in composition. Signature on the bottom side. Slight chip on the upper edge of the crown.
    No longer available
    Dim. 73cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #235

    Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.

    A rectangular mirror in a sculpted and gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 79 x 65cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #129
    Wallaert

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #317

    Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.

    A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    W Van Smorenburg

    ‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.

    'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #83

    Een deels verguld schouwgarnituur in gips bestaande uit een buste van Christus en 2 vazen met als opschrift Van Den Balck Freres Bruxelles, reproduction interdite.

    A partially gilded plaster 3 piece set consisting of a bust of Christ and 2 vases with the inscription "Van Den Balck Brothers Brussels, reproduction prohibited."
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een grote Chinese vloervaas met de afbeeldingen van dames in kimono en bloemen, alsook goudkleurige draken.

    A large Chinese floor vase with images of women in kimono and flowers, as well as gold-colored dragons.
    No longer available
    Dim. h 94 x Ø 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.

    A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.
    No longer available
    Dim. 235 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More