#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175