#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#554Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.49 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1200 / 1300