Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
Dim. 8,50 g
SKU: 2609230170.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #52
    Karel Biddeloo

    Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #691

    Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.

    A lot of tin trains from the mid-20th century with a piece of track, locomotive and tender, and 2 additional wagons from JEP, France, 3 open wagons from Marklin, and 1 Shell tank wagon from Hornby-Meccano. All in gauge O. Attached is a recent tin airplane.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #366

    Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.

    A dark oak side table with 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 68 x 104 x 58cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een houten secretaire met 4 laden.

    A wooden secretaire desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 104 x 91 x 51cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #554

    Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.

    A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.
    No longer available
    Dim. h 99 x l 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #62
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    Een set van 2 kaders met elk 6 linosneden van Maurice Langaskens over o.a. Tijl Uylenspiegel en Lamme Goedzak.

    A set of 2 frames, each containing 6 linocuts by Maurice Langaskens, including Tijl Uylenspiegel and Lamme Goedzak.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.

    A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.
    No longer available
    Dim. H. 33 en 30 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #404
    Josef Kiesewetter

    ‘Zeemeermin’, gemengde techniek, getekend Jozef Kiesewetter.

    "Mermaid", mixed media, signed by Jozef Kiesewetter.
    No longer available
    Dim. h 30 x b 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Willem Vermandere

    “Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.

    "Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 28cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #152
    Jacques Delvaux

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 98 x 83cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #389
    Bert Hildebrandt
    Period: 1906-1974

    ‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.

    'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127
    Internationale Camera Actiengesellschaft

    Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.

    An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 57 x 90 x 34cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More