Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
Dim. 8,50 g
SKU: 2609230170.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #129
    Wallaert

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #595

    Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.

    A large Flemish oak storage chest with letter panels. Presumably 17th-18th century.
    No longer available
    Dim. 72 x 145 x 55cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #482
    JW

    “Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.

    "Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #612
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.

    "The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #178
    Delvaux

    Een Delvaux handtas model Louise in donkerbruin leder, met certificaat.

    A Delvaux handbag model Louise in dark brown leather, with certificate.
    No longer available
    Dim. h 26 x b 19 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #492
    Rémy Cornelissen

    “Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    ‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #408

    Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

    A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.

    A lot of 5 old wooden hat molds.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More