#454
“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120/160 -
#315Worcester
#554
A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.No longer availableDim. h 99 x l 128 cmEstimate: € 120/180 -
#30
Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks
“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#72
“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
#144
Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
#143Delvaux
‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#557
#234Felix De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
#159Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940
‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.
#126
Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
An English standing 'moon-face' clock inscribed Barnett London.No longer availableDim. 214 x 50 x 25 cmEstimate: € 150/250