#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
A Pakistani hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 165 cmEstimate: € 75 / 100 -
#34Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#403Een 19e eeuwse Nanking-vaas, schilfers onderaan en enkele haarlijnscheurtjes in de bodem.
A 19th-century Nanking vase, flakes at the bottom and a few hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200