#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#636Een rode lederen relax fauteuil.
A red leather recliner chair.No longer availableDim. 113 x 76 x 76cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#68Rode Pelikaan Ambal Metal de DuffelEen groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".No longer availableDim. 50 x Ø31cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
'Interior with Leuven stove', oil on canvas, signed by Jef Leener.No longer availableDim. h 45 x b 55 cmEstimate: € 80 / 120