#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#462“Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.
#464Félix LabissePeriod: 1905-1982“Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.
"Figurine". A lithograph on paper, signed and numbered 89/175 at the bottom outside the image.No longer availableDim. 69 x 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#315WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#479Marcel CockxPeriod: °1930‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
'Cart with oxen', oil on canvas signed A. van de Vreken.No longer availableDim. h 24 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80