#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#692YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
An 18 carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 350 / 450