#267JodanTwee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
#46Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#597Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.
#237Een gegraveerd glasservies.
#521Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.
A hand-painted Art Deco period porcelain sculpture of an elephant, marked with Volkstedt-Rudolstadt and the date 3-12-23.No longer availableDim. H 33.5 x L 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#479Marcel CockxPeriod: °1930‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.
#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
An oak secretaire with three drawers inside.No longer availableDim. 100 x 65 x 44cmEstimate: € 40 / 60