#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#412“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#501Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
A hand-knotted Persian carpet, provenance Nain, numbered A 734.No longer availableDim. 290 x 208cmEstimate: € 400 / 500 -
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#655Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
An African brass ancestor figure.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 100 / 120