#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#601Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
A crater vase of glass, treated with acid, with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#484Paul Tuerlinckx“Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.
#18Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#408Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
#397Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
A green glas snuff bottle in glass decorated in relief.No longer availableDim. 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#334Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555KaradjaHandgeknoopt wollen loper.
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
“Ancestor couple”. A double-sided sculpture in carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. 50cmEstimate: € 200 / 300