#692
Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#430
#623
Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
#13Perry & Co, London
Een goudweegschaaltje met houten basis.
A gold scale with a wooden base.No longer availableDim. 9 x 18 x 11 cmEstimate: € 35/45 -
#136
Een eikenhouten gebuikt kabinet, 2 deurs en met onderaan 2 kleine en 2 grote laden. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten.
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#179
Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#115Prada Milano
Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
#107
#75Delvaux
Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.No longer availableEstimate: € 400/450 -
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
#26
Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80/100