#64De Block“Een paar stillevens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A couple of still lifes". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmFEstimate: € 80 / 100 -
#408Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480 / 550 -
#77Jef LambeauxEen gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#491Betty WachsstockEen bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#79Frans Van Genesen“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120 / 200