#231
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#636
Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
#277
Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
#429
“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
#240
#582LallemandPeriod: 1809-1892
Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
#683
Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
A lot of multi-coloured glassware, style 1950s-60s. including Booms glass.No longer availableEstimate: € 80/90 -
#417
Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#181
Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#519Theo Melens
“Zicht in de Walen”. Een litho op papier, genummerd 6/10, gesigneerd buiten de kader “Melens”. Circa 1970.
"View in the Walloons". A lithograph on paper, numbered 6/10, signed outside the frame "Melens". Circa 1970.No longer availableDim. 67 x 96 cmEstimate: € 60/80 -
#618
Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.
#209Val Saint Lambert
A crystal glass service consisting of a carafe and 42 glasses. Colorless and some colored.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 350/450