#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#208Een rechthoekige sigarendoos van massief zilver met houten interieur. Gemerkt Made in Italy, Sterling en 925/1000.
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met twee briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,68 ct. FSI1.
A pair of 18 karat yellow gold earrings with two diamonds totaling approximately 0.68 carats. FSI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#704‘Oud vrouwtje’, een pasteltekening gesigneerd Albert Van Dyck.
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Franse School van de XIXde eeuw. “Bosvijver met gezonken sloep en enkele kippen”. Olieverf op doek. Lichte verfschade rechts bovenaan.
#354D. Wageneer“Stadsgezichten”. Drie aquarellen in één lijst.
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120