#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#619Félix Labisse“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#610Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#194Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#487Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.
An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
A pair of Chinese porcelain sang de boeuf vases.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#612Paul Tuerlinckx“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Op Sinjoorken 1647.” Pastel on board. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80