#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#323Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
A ceramic vide-poche with an elephant. The 30's.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#271Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#243Een bronzen tuinornament.
#439“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#285Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#477Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 120