#248
‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.
"Angel with flowers." Bronze statue on marble pedestal. Signed Louis Beataux, Paris. Posthumous.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120/180 -
#34Pierre Hendrix
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#676
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#683
Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
A lot of multi-coloured glassware, style 1950s-60s. including Booms glass.No longer availableEstimate: € 80/90 -
#626
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#473
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.
#550Hermès Paris
Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
#634
Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#525
Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#157
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#499Rouzbeh Tahmassian
“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
“Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.No longer availableDim. 139 x 45 x 3,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
A lot of 3 African wood sculpted figurines.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 60/80